Type Here to Get Search Results !

Ads

The Harder They Fall Filmi izle | Konusu Netflix

The Harder They Fall", Kasım 2021'de Netflix'te prömiyeri yapılan aksiyon dolu bir Western filmidir. Film, kötü şöhretli bir kanun kaçağı olan Nat Love'ın yakın zamanda öldürülen baş düşmanı Rufus Buck'tan intikam almaya çalışırkenki hikayesini anlatıyor. Hapishaneden çıktı.


Bu filmin göze çarpan özelliklerinden biri, Idris Elba, Jonathan Majors, Zazie Beetz, Regina King ve Delroy Lindo'nun yer aldığı yıldızlarla dolu kadrosu. Tüm bu yetenekli oyuncuların performansları birinci sınıf ve karakterlerine hem ilgi çekici hem de eğlenceli bir şekilde hayat veriyorlar.

-
Film, mükemmel oyuncu kadrosunun yanı sıra çarpıcı görsellere, etkileyici dövüş sahnelerine ve sürükleyici bir hikayeye sahip. Aksiyon sekansları, her dövüşün benzersiz ve yoğun hissettirdiği özellikle iyi yapılmış.
Genel olarak, "The Harder They Fall" aynı anda hem klasik hem de taze hissetmeyi başaran olağanüstü bir Western filmi. Baştan sona heyecan verici bir yolculuk ve bu türün ve genel olarak aksiyon filmlerinin hayranları için kesinlikle izlemeye değer.

"The Harder They Fall" filminin oyuncu kadrosu oldukça geniş ve kalabalık. Filmin oyuncularında şu isimler yer alıyor:

Jonathan Majors - Nat Love
İdris Elba - Rufus Buck
Zazie Beetz - Posta Arabası Mary
Kraliçe Kral - Trudy Smith
Delroy Lindo - Bas Reeves
LaKeith Stanfield - Cherokee Bill
Danielle Deadwyler - Cuffee
Edi Gathegi - Bill Pickett
RJ Cyler - Jim Beckwourth
Damon Wayans Jr. - Wiley Escoe
Deon Cole - Zeke
Bu yetenekli ve yetenekli oyuncular, film karakterlerini canlandırarak eşsiz bir performans sergiliyorlar.

- -

"The Harder They Fall" eleştirmenlerden olumlu eleştiriler almış bir film. Özellikle filmin oyuncu kadrosunun performansları, aksiyon sahneleri ve görsel efektleri övülmüştür.

Rotten Tomatoes gibi eleştirmen inceleme sitelerinde filmin %93'lük bir beğeni oranına sahip olduğu görülmektedir. Film, eleştirmenler tarafından "güçlü performanslar", "etkileyici bir görsel stile sahip", "heyecan verici aksiyon sahneleri" ve "yenilikçi bir Western" olarak nitelendirilmiştir.

The Guardian gibi yayınlar, filmin güçlü bir mesaj verdiği konusunda hemfikirdir ve Western filmlerinin klişelerine meydan okuduğu görüşündedir.

Ancak bazı eleştirilerde film, hikayesi ve karakterlerinin biraz yüzeysel kaldığı, bazı sahnelerin gereksiz uzun olduğu, diyalogların bazen sıradan olduğu belirtilmiştir.

Ancak genel olarak "The Harder They Fall", Western filmlerini sevenlerin ilgisini çekecek etkileyici bir film olarak görülmektedir.

Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Section