-->
Type Here to Get Search Results !

Sponsor

Boğa Boğa filmi | Konusu | Netflix

----- 
Boğa Boğa filmi, İstanbul’dan Ege’ye taşınan bir çiftin yaşadığı gerilimi konu alıyor. Başrollerde Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit var. Film 21 Nisan’da Netflix’te yayınlanacakBoğa Boğa filmi hakkında çeşitli yorumlar var. Bazı izleyiciler filmi gerilimli ve sürükleyici bulurken, bazıları ise senaryo ve oyunculuk konusunda eleştirilerde bulunuyor. Film, Assos’ta yaşanan gizemli ve tehlikeli olayları anlatıyor

Boğa Boğa filmi Çanakkale’de çekilmiştir Film, gerilim ve dram türünde olup, 21 Nisan’da Netflix’te yayınlanacaktır

Boğa Boğa filmi, Ege’de bir köye yerleşen İstanbullu bir çiftin yaşadığı gerilim ve dramı anlatıyor. İş adamı Yalın, finansal bir skandalın ardından eşi Beyza ile Assos’a taşınır. Ancak burada huzur bulacağını sanarken, düşmanlarının her yerde olduğunu fark eder.

Boğa Boğa filminde, İstanbullu bir çift olan Yalın ve Beyza isimli yeni evli çiftin yeni bir hayata başlamak üzere Assos’ta bir köye taşınması sonucu gelişen olaylar hikaye ediliyor.

İlk günden itibaren köylüler Yalın’a olumsuz ve tehditkâr biçimde yaklaşır. Çok geçmeden bu tepkilerin şiddeti hızla yükselir ve bir gün Yalın bir gencin saldırısına uğrar. Bu saldırıyla birlikte Yalın’ın gerçekte kim olduğu ortaya çıkacak ve köy halkıyla arasında gizli bir savaş başlayacaktır.

Yönetmen : Onur Saylak

Senaryo : Hakan Günday

Görüntü Yönetmeni : Feza Çaldıran

Kurgu : Ali Aga

Özgün Müzik : Utku Şilliler, Uygur Yiğit

Oyuncular : Kıvanç Tatlıtuğ, Funda Eryiğit, Gürgen Öz, Müge Bayramoğlu, Onur Gürçay, Aşkın Şenol, Hayat van Eck, Kerem Arslanoğlu, Onur Akgülgil, Ahmet Baki Kurtuluş, Nadi Güler

Türkiye / Gerilim-Dram / 112 Dk.

Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad

Abone Ol 

Below Post Ad

Ads Section