Type Here to Get Search Results !

Ads

Tulsa King 10.bölüm Ne zaman yayınlanacak ?

 

Tulsa King 10.bölüm hakkında

13 Kasım 2022’de Paramount Plus tarafından yayınlanan Paramount Plus orijinal dizisidir. İlk sezonu toplam 10 bölümden oluşan dizi suç ve drama türünde yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Sylvester Stallone, Max Casella, Domenick Lombardozzi, Vincent Piazza, Jay Will, A.C. Peterson ve Andrea Savage gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Allen Coulter ve Ben Semanoff üstlenirken, senaryosunu Joseph Riccobene, Taylor Sheridan ve Terence Winter gibi isimler kaleme aldı.

Dizi ilk 9 bölümü ile IMDb‘de 25 bine yakın oy aldı ve 8,3′lük puana sahip oldu.

Dizi Oklohama’da Tulsa’da çekildi.

Dizinin 1.sezon 9 bölümünü izleyen seyirciler, Tulsa King 10.bölüm ne zaman yayınlanacak? sorunun yanıtını arıyor.


Tulsa King dizi konusu

Dizinin konusu, 25 yıl hapis cezasının ardından cezaevinden yeni çıkan, “General” olarak bilinen eski New York mafya babası Dwight Manfredi, bağlı olduğu suç lordu tarafından törensiz bir şekilde kovulur. Oklahoma, Tulsa’ya sürgüne gönderilen Dwight, renkli karakterlerle kendi takımını kurmaya karar verir.

New York mafya capo’su Dwight “General” Manfredi, 25 yıl sonra hapisten çıktıktan hemen sonra ve patronu tarafından Tulsa, Okla’da bir dükkan açmak için resmi olmayan bir şekilde sürgüne gönderildikten sonra, mafya ailesinin onun çıkarlarını düşünmeyebileceğini fark etmesini izliyor. , Dwight, kendisi için başka bir gezegen olabilecek bir yerde yeni bir suç imparatorluğu kurmasına yardımcı olmak için, alışılmadık karakterlerden oluşan bir gruptan yavaş yavaş bir “ekip” oluşturur.

Tulsa King dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Sylvester Stallone, Max Casella, Domenick Lombardozzi, Vincent Piazza, Jay Will, A.C. Peterson ve Andrea Savage gibi isimler yer alıyor.


Sylvester Stallone – Dwight “The General” Manfredi
Max Casella – Armand Truisi
Domenick Lombardozzi – Don Charles “Chickie” Invernizzi
Vincent Piazza – Vince Antonacci
Jay Will – Tyson
A.C. Peterson – Pete “The Rock” Invernizzi
Andrea Savage – Stacy Beale
Martin Starr – Bohdi
Garrett Hedlund – Mitch Keller
Dana Delany – Margaret
Annabella Sciorra – Joanne

Tulsa King 10.bölüm ne zaman çıkacak?

Dizinin 1.sezonu 9 bölümden oluşuyor. Dizi 2.sezon onayını aldı.

Tulsa King 10.bölüm full izle, Tulsa King 10.bölüm izle, Tulsa King 2.bölüm full izle, Tulsa King 2.sezon 1.bölüm izle, Tulsa King 2.sezon ne zaman, Tulsa King 2.sezon ne zaman çıkacak, Tulsa King 3.bölüm full izle, Tulsa King 4.bölüm full izle, Tulsa King 5.bölüm full izle, Tulsa King 6.bölüm full izle, Tulsa King 7.bölüm full izle, Tulsa King 8.bölüm full izle, Tulsa King 9.bölüm full izle, Tulsa King dizi, Tulsa King dizi cast, Tulsa King dizi Dizi yorumları, Tulsa King Dizi Ekşi, Tulsa King Dizi fragmanı, Tulsa King Dizi incelemesi, Tulsa King Dizi izle, Tulsa King dizi karakterleri, Tulsa King dizi konusu, Tulsa King dizi oyuncuları, Tulsa King IMDb puanı, Tulsa King izle, Tulsa King izle Türkçe dublaj, Tulsa King konusu, Tulsa King season 2 release date, Tulsa king trailer
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Section