Type Here to Get Search Results !

Ads

That ’90s Show Dizi izle | Konusu | Oyuncuları | incelemesi

 

Dizi hakkında

19 Ocak 2023’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix Fransa orijinal içeriğidir. İlk sezonu toplam 10 bölümden oluşan dizi, romantik, komedi ve drama türünde yer alıyor.

Dizinin yönetmenlik koltuğunda Gail Mancuso ve Laura Prepon otururken, senaryosunu Mark Brazill, Clarissa Carson ve Erin Foley gibi isimler kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Callie Haverda, Ashley Aufderheide, Mace Coronel, Maxwell Acee Donovan, Reyn Doi, Sam Morelos ve Debra Jo Rupp gibi isimler yer alıyor.

ABD yapımı olan dizi Wisconsin’de çekildi.

That ’90s Show konusu

Dizinin konusu, Torunları Leia yazı Wisconsin’de geçirmeye karar verince Kitty ve Red Forman, bodrumlarını yeni nesil gençlere açar.

1995 yılında Wisconsin’de geçen dizi, yaz için büyükanne ve büyükbabasını ziyarete giden ve Kitty ve Theo’nun gözetiminde yeni nesil Point Place çocuklarıyla bağ kuran Eric (Topher Grace) ve Donna’nın (Laura Prepon) kızı Leia Forman’ı takip ediyor. Kızıl’ın sert bakışları. Seks, uyuşturucu ve rock ‘n’ roll asla ölmez, sadece kıyafet değiştirir.

That ’90s Show oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Callie Haverda, Ashley Aufderheide, Mace Coronel, Maxwell Acee Donovan, Reyn Doi, Sam Morelos ve Debra Jo Rupp gibi isimler yer alıyor.

Callie Haverda – Leia Forman,
Ashley Aufderheide – Gwen Runck,
Mace Coronel – Jay Kelso,
Maxwell Acee Donovan – Nate Runck,
Reyn Doi – Ozzie,
Sam Morelos – Nikki,
Debra Jo Rupp – Kitty Forman,
Kurtwood Smith – Red Forman,
Topher Grace – Eric Forman
Mila Kunis – Jackie Burkhart
Ashton Kutcher – Michael Kelso

Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.