-->
Type Here to Get Search Results !

Sponsor

Tamiri Mümkün Film (2023)

Rock müziğinin sevilen gruplarından Mor ve Ötesi’nin İnönü Stadı’nda 35 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirdiği konserinin sinema uyarlamasıdır. Yönetmen koltuğunda Recep Yılmaz’ın oturduğu film, adını grubun “Tamiri Mümkün Kalbinin” şarkısından alıyor. Konser temalı filmin başrollerinde Mor ve Ötesi müzik grubunun üyeleri Harun Tekin, Kerem Özyeğen, Kerem Kabadayı ve Burak Güven yer alıyor. Büyük konseri kaçıranlar ve aynı atmosferi tekrar yaşamak isteyenler için film 13 Ocak 2023’te izleyicisiyle buluşacak.

Tamiri Mümkün Filmi Konusu

Film, ünlü rock grubu Mor ve Ötesi’nin 28 Mayıs 2022’de İnönü Stadı’nda gerçekleştirdiği ve 35 bin kişinin katıldığı unutulmaz konseri sinemaya aktarıyor. Film, tarihi anların yaşandığı konsere gidemeyen seyircilerin o anları yaşamasını sağlarken, konsere gidenler içinde unutulmaz anları bir kez daha yaşatabilecek.

Tamiri Mümkün Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda Mor ve Ötesi grubunun üyeleri Harun Tekin, Kerem Özyeğen, Kerem Kabadayı ve Burak Güven gibi isimler yer alıyor.

Karakterleri

Harun Tekin – Vokal, Ritim Gitar

Kerem Özyeğen – Solo Gitar, Geri Vokal

Kerem Kabadayı – Bateri

Burak Güven – Bas Gitar, Geri Vokal

 

Mor ve ötesi film, Tamiri Mümkün film 2023, Tamiri Mümkün film başrolü, Tamiri Mümkün film bütçe, Tamiri Mümkün film fragman, Tamiri Mümkün film imdb, Tamiri Mümkün film izle, Tamiri Mümkün film konusu, Tamiri Mümkün film ne zaman çıkacak, Tamiri Mümkün film ne zaman vizyona girecek, Tamiri Mümkün film nerede çekildi, Tamiri Mümkün film oyuncuları, Tamiri Mümkün film tarihi, Tamiri Mümkün film vizyon, Tamiri Mümkün film yönetmeni, Tamiri Mümkün film yorumları, Tamiri Mümkün filmi, Tamiri Mümkün filmi konusu
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad

Abone Ol 

Below Post Ad

Ads Section