Type Here to Get Search Results !

Ads

Kutsal Damacana 4 Filmi izle - konusu

 

Komedi türünde yer alan “Kutsal Damacana” film serisinin 2023 yapımı devam filmidir. Filmin yönetmen koltuğunda “Ketenpere” filminin yönetmenliğini yapan Kamil Çetin oturuyor. Senaryosu Şafak Sezer ve Kamuran Süner tarafından kaleme alınan filmde yanlışlıkla papaz olan Fikret’in hikayeleri anlatılıyor. Başrollerinde filmin ilk 3 serisinde rol alan Şafak Sezer ve Ersin Korkut yer alıyor. Toplam 1 saat 35 dakikadan oluşan film CJ ENM’nin dağıtımıyla 20 Ocak 2023’de sinemaseverler ile buluşacak.

Kutsal Damacana 4 Filmi Konusu

Film, yanlışlıkla papaz olan Fikret’in başına gelenleri konu alıyor. Fikret, yanlışlıkla girdiği papazlık işinde kendisini tahmin bile edemeyeceği bir konumda bulur. Beklenmedik bir şekilde Vatikan’a kadar yükselen Fikret, artık kendi yurduna geri dönmeye karar verir.

Kutsal Damacana 4 Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda “Kolpaçino” filminde Özgür karakterini canlandıran Şafak Sezer yer alıyor. Ayrıca “Organize İşler” filminde rol alan Ersin Korkut ve “Dost Kazığı” filminde rol alan Müjde Uzman’ın yanı sıra Nilgün Belgün, Erhan Yazıcıoğlu, Onur Büyüktopçu, Ruhi Sarı, Buket Dereoğlu, Deniz Oral, Yıldırım Memişoğlu ve Zeynep Çiçekoğlu gibi isimlerde filmde yer alıyor.

Karakterleri

Şafak Sezer – Papaz Fikret
Ersin Korkut – Asım

Müjde Uzman
Nilgün Belgün
Erhan Yazıcıoğlu
Onur Büyüktopçu
Ruhi Sarı
Buket Dereoğlu
Deniz Oral
Yıldırım Memişoğlu – Artin Abi
Zeynep Çiçekoğlu

Film Fragmanı

Kutsal Damacana 4 film, Kutsal Damacana 4 film 2023, Kutsal Damacana 4 film fragman, Kutsal Damacana 4 film imdb, Kutsal Damacana 4 film konusu, Kutsal Damacana 4 film ne zaman çıkacak, Kutsal Damacana 4 film ne zaman vizyona girecek, Kutsal Damacana 4 film oyuncuları, Kutsal Damacana 4 film vizyon tarihi, Kutsal Damacana 4 film yorumları, Kutsal Damacana 4 filmi, Kutsal Damacana 4 filmi konusu
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Section