Type Here to Get Search Results !

Ads

Komşu Ev 2.sezon ne zaman çıkar? Netflix


 

Komşu Ev 2.sezon hakkında

1 Ocak 2023’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix Brezilya orijinal dizisidir. İlk sezonu toplam 10 bölümden oluşan dizi gizem, gerilim ve drama türünde yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Luciana Oliveira, Fabrizia Pinto ve Leticia Veiga üstlenirken, senaryosunu Thais Falcão, Marcela Citterio ve Camila Raffanti gibi isimler kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Débora Nascimento, Emanuelle Araújo, Nikolas Antunes, Ângelo Rodrigues, Débora Duarte ve Tânia Alves gibi isimler yer alıyor.

Dizi IMDb’de 500’ye yakın oy aldı ve 4,7′lik puana sahip oldu.

Dizinin ilk sezonunu izleyen Netflix aboneleri dizinin 2.sezonunun olup olmayacağını merak ediyor.

Peki Komşu Ev 2.sezon olacak mı?

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde!

Komşu Ev dizi konusu

Dizinin konusu, Röntgencilik yapan yetenekli bir hacker, seks işçisi komşusu hafta sonunda bir seyahate gittikten sonra kendini tehlikeli bir soruşturmanın içinde bulur. Miranda, evde bir müşterisini ağırlayan Cléo’yu gizlice izler. Daha sonra Cléo hafta sonu şehir dışındayken Miranda onun köpeğine bakmayı kabul eder. Cléo, Miranda’yı yardıma çağırır, ama yolda bir sorun çıkar. Diana, Fernando’ya kızı Luisa hakkındaki gerçeği söyler.

Miranda kaçmayı başarır, ama kendisini kaçıran kişi hakkında hiçbir şey hatırlayamaz. Dedektif Inês, Diana’nın başına gelenlere ilişkin bir soruşturma başlatır. Bilgisayarı hackleyen Miranda, Diana’nın geçmişindeki sırrı ortaya çıkarır. Zoe’nin davranışı, Dedektif Inês ile Miranda’nın dikkatini çeker. Dedektif Inês, Helena’yı araştırır. Miranda, Heitor’un, Cléo’nun kaybolmasıyla bir ilgisi olduğundan şüphelenir. Zoe şantaja başvurur.

Komşu Ev dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Débora Nascimento, Emanuelle Araújo, Nikolas Antunes, Ângelo Rodrigues, Débora Duarte ve Tânia Alves gibi isimler yer alıyor.

Débora Nascimento – Miranda
Emanuelle Araújo – Cleo
Nikolas Antunes – Fernando
Ângelo Rodrigues – Heitor
Débora Duarte –
Tânia Alves –
Tyler Shamy – Teddy
Renata Guida – Zoe
Gabriela Moreyra – Diana

Komşu Ev 2.sezon 1.bölüm izle, Komşu Ev 2.sezon izle, Komşu Ev 2.sezon ne zaman, Komşu Ev 2.sezon ne zaman çıkacak, Komşu Ev 2.sezon ne zaman yayınlanacak, Komşu Ev 2.sezon olacak mı, Komşu Ev 2.sezon var mı, Komşu Ev 2.sezon yayın tarihi

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.