Type Here to Get Search Results !

Ads

İllegal Hayatlar Filmi izle Mahsun Karaca

 

13 Ocak 2023’de vizyona girecek olan yerli yapımdır. Toplam 1 saat 44 dakikadan oluşan film, komedi türünde yer alıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Mahsun Karaca, Şahin Sarsu, Mehmet Kahraman, Müjde Uzman, Bülent Çolak ve Uğur Sarhan gibi isimler yer alıyor.

Filmin yöneme koltuğunda Cenk Çelik otururken, senaryosunu da yine Cenk Çelik kaleme aldı.

Youtube’da Röportaj Adam adı ile bilinen Mahsun Karaca’nın oynadığı lik film olan yapım, Adana’da çekildi.

İllegal Hayatlar Filmi konusu

Filmin konusu, Kaçak bir kumarhanenin sahibi olan Mahsun, polis baskınlarıyla baş etmekte zorlanır. Sahte bir siyasi parti kurup, kumarhane işletmeye devam etmeye karar verir. Bu fikir onu ve arkadaşlarını hiç beklemedikleri bir maceraya sürükler.

Kaçak kumarhane işletmeye çalışan bir adamın hikayesini konu ediyor. Mahsun, kaçak bir kumarhane işletmektedir. Bu nedenle de polis baskınlarıyla baş etmekte bir hayli zorlanır. Kumarhaneyi işletmeye devam etmek isteyen Mahsun, bu amaçla sahte bir siyasi parti kurmaya karar verir. Böylece gizli olarak kumarhane işletmeye devam edebilecektir. Ancak bu fikir, hem de kendisini hem de arkadaşlarını türlü maceraların içine sürükler.

İllegal Hayatlar oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Mahsun Karaca, Şahin Sarsu, Mehmet Kahraman, Müjde Uzman, Bülent Çolak ve Uğur Sarhan gibi isimler yer alıyor.

Mahsun Karaca – Mahsun
Şahin Sarsu
Mehmet Kahraman
Müjde Uzman
Bülent Çolak
Uğur Sarhan

İllegal hayatlar 2 var mı, İllegal Hayatlar bilet, İllegal hayatlar biletleri nereden alınır, İllegal hayatlar ekşi, İllegal hayatlar filmi, İllegal hayatlar filmi ekşi, İllegal hayatlar filmi full izle, İllegal hayatlar filmi incelemesi, İllegal hayatlar filmi izle, İllegal hayatlar filmi ne zaman çıkacak, İllegal hayatlar filmi yorumları, İllegal hayatlar fragman, İllegal hayatlar full hd izle, İllegal hayatlar gösterilen salonlar, İllegal hayatlar hangi sinemalarda, İllegal hayatlar imdb, İllegal Hayatlar kaç yaş üstü, İllegal hayatlar konusu, İllegal Hayatlar ne zaman çıkacak, İllegal hayatlar yaş sınırı
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Section