Type Here to Get Search Results !

Ads

Treason Dizi | konusu oyuncuları | NETFLİX

 

Dizi hakkında

26 Aralık 2022’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix orijinal dizisidir. İlk sezonu toplam 6 bölümden oluşan dizi aksiyon, gerilim ve drama türünde yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Charlie Cox, Olga Kurylenko, Oona Chaplin, Ciarán Hinds, Beau Gadsdon, Samuel Leakey, Alex Kingston ve Tracy Ifeachor gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Louise Hooper ve Sarah O’Gorman üstlenirken, senaryosunu Matt Charman ve Amanda Duke gibi isimler kaleme aldı.

ABD ve Birleşik Krallık yapımı olan dizi Londra’da çekildi. Dizinin orijinal dili İngilizce’dir.

Dizi IMDbde 500’e yakın oy aldı ve 6,2‘lik puana sahip oldu.

Treason dizi konusu

Dizinin konusu, Rus bir casusla yeniden bir araya geldikten sonra tüm hayatını sorgulamak zorunda kalan bir MI6 yöneticisinin gelecek vadeden kariyeri aniden düşüşe geçer.

Adam Lawrence, patronunun hastaneye kaldırılmasından hemen sonra MI6’in en üst kademesine yükselir. Ancak sürpriz bir görüşme, onu tüm kariyerini sorgulamaya iter.

Ailesi yeni bir tehlikeyle karşı karşıya olan Adam, gizli muhbiriyle tüm bağlarını koparmaya çalışır. Bu sırada Maddy ve Kara da kendi gizli ittifaklarını kurar. Hem Adam hem de Maddy, vatana ihanet suçlamalarına engel olmak için Kara’nın peşine düşer. Ancak kulak misafiri olunan konuşmalar, kimin güvenilir olduğuna dair şüphelere yol açar.


Treason dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Charlie Cox, Olga Kurylenko, Oona Chaplin, Ciarán Hinds, Beau Gadsdon, Samuel Leakey, Alex Kingston ve Tracy Ifeachor gibi isimler yer alıyor.

Charlie Cox – Adam
Olga Kurylenko – Kara
Oona Chaplin -Maddy
Ciarán Hinds – Martin Angelis
Beau Gadsdon – Ella
Samuel Leakey – Callum Lawrence
Alex Kingston – Audrey
Tracy Ifeachor – Dede Alexander

Treason 2.sezon ne zaman, Treason dizi, Treason dizi cast, Treason Dizi Ekşi, Treason Dizi fragmanı, Treason Dizi IMDb puanı, Treason Dizi incelemesi, Treason Dizi izle, Treason dizi karakterleri, Treason dizi konusu, Treason dizi oyuncuları, Treason Dizi yorumları, Treason season 2 release date

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.