Type Here to Get Search Results !

Ads

Ben Gri 8.bölüm izle | Ne zaman çıkacak ? Disney plus

 

Ben Gri 8.bölüm hakkında

16 Kasım 2022’de Disney Plus Türkiye tarafından yayınlanan Disney Plus Türkiye orijinal dizisidir. İlk sezonu toplam 8 bölümden oluşan dizi gizem, suç ve gerilim türünde yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Timuçin Esen, İlayda Akdoğan, Ebru Özkan, Alican Yücesoy, Buçe Buse Kahraman, Onur Bilge ve Selin Kahraman gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Taylan ile Durul Taylan üstlenirken, senaryosunu OGM yazım grubu kaleme aldı.

Dizinin ilk 7 bölümünü izleyen Disney Plus abonelerinin aklındaki soru ise Ben Gri 8.bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusu oldu.

Dizi IMDb‘de 500’e yakın oy aldı ve 6,6‘lık puana sahip oldu.

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde!Ben Gri konusu

Dizinin konusu, kızının başına gelen bir olay sonrası hayatı değişen saygın bir avukat olan Fuat’ın hikayesini konu ediyor. Kızının yaşadığı olayın intikamını almak isteyen Fuat, bu sırada esrarengiz bir mesaj alır. Bu mesaj Fuat’ın kendi içindeki karanlıkla yüzleşmesine neden olur.

Fuat başarılı ve saygın bir avukattır. Bir gün kızının başına kötü bir olay geldi. Dizi, Fuat’ın kızının olayının intikamını almaya çalışırken kendi içindeki karanlıkla nasıl yüzleştiğini ve kendi adaletini sağlamaya çalışmasını telefonuna gelen gizemli mesajlarla birlikte izleyiciye aktaracak.

Ben Gri oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Timuçin Esen, İlayda Akdoğan, Ebru Özkan, Alican Yücesoy, Buçe Buse Kahraman, Onur Bilge ve Selin Kahraman gibi isimler yer alıyor.

Timuçin Esen – Fuat Akıncı
İlayda Akdoğan – Ceyda
Ebru Özkan – Hülya
Alican Yücesoy – Arda
Buçe Buse Kahraman – Selin
Onur Bilge – Bülent
Selin Kahraman – Leyla

Ben Gri 8.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 8.bölümü 28 Aralık 2022’de yayınlanacak.

Ben Gri 8.bölüm full izle, Ben Gri 8.bölüm izle, Ben Gri 8.bölüm ne zaman çıkacak, Ben Gri 8.bölüm ne zaman yayınlanacak, Ben Gri 8.bölüm olacak mı, Ben Gri 8.bölüm yayın tarihi
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Section