Type Here to Get Search Results !

Ads

Silent Cargo Dizi izle -Amazon prime

Silent Cargo (Operación Marea Negra) film, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, ekşi, incelemesi, imdb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yanıt bulabilirsiniz.Dizi hakkında

24 Şubat 2022’de Amazon Prime Video tarafından yayınlanan Amazon prime Video orijinal dizisidir. İlk sezonu toplam 9 bölümden oluşan dizi gerilim türünde yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Daniel Calparsoro ve Oskar Santos üstlenirken, senaryosunu Patxi Amezcua ve Natxo López kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Jorge López, Xosé Barato, Manuel Manquiña, Esther Acebo, Óscar Jaenada, Nerea Barros ve Lúcia Moniz gibi isimler yer alıyor.

<

Dizinin orijinal adı: Operación Marea Negra

Silent Cargo konusu

Dizinin konusu, Kasım 2019. Üç ton kokain yüklü bir yarı-dalgıç, Atlantik’i geçtikten sonra Galiçya kıyılarında ele geçirildi. Gelecek vaat eden genç bir amatör boksör olan kaptan Nando, Brezilyalı bir tamirci ve Kolombiyalı bir tetikçi eşliğinde seyahat ediyor. Üç yabancı, neredeyse bir ay boyunca klostrofobik el yapımı bir teknede kilitli kaldı.

Silent Cargo oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Jorge López, Xosé Barato, Manuel Manquiña, Esther Acebo, Óscar Jaenada, Nerea Barros ve Lúcia Moniz gibi isimler yer alıyor.

Jorge López – Nando
Xosé Barato – Ortiz
Manuel Manquiña – Antón
Esther Acebo
Óscar Jaenada
Nerea Barros – Gema
Lúcia Moniz – Carmo
Tomás Alves – Afonso
Leandro Firmino – Walder
David Trejos – Angelito
Miquel Insua – Valdés
Milo Taboada – Siguenza
Nuno Lopes – Sergio
Melania Cruz – Sargento
Adriano Carvalho – Vasco
Bruno Gagliasso – João

Fragmanı

ETİKETLER: Silent Cargo, Silent Cargo Dizi, Silent Cargo Dizi cast, Silent Cargo Dizi ekşi, Silent Cargo Dizi fragmanı, Silent Cargo Dizi imdb puanı, Silent Cargo Dizi incelemesi, Silent Cargo Dizi izle, Silent Cargo Dizi karakterleri, Silent Cargo Dizi konusu, Silent Cargo Dizi Netflix, Silent Cargo Dizi oyuncuları, Silent Cargo Dizi yorumları

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.