Type Here to Get Search Results !

Ads

Sabırsızlık Zamanı filmi izle (2022)

Sabırsızlık Zamanı filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, 2022, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için  kalın.




Oyuncu ve aynı zamanda yönetmen olan “Yaşar Kemal Efsanesi” ve “Asasız Musa” filmlerini yöneten Aydın Orak’ın yazıp yönettiği yerli yapım sinema filmidir. Filmde Diyarbakır’da yoksul bir mahallede oturan iki kardeşin yaşadıkları garip olaylar anlatılıyor. Oyuncu kadrosunda İştar Gökseven, Ali Seçkiner Alıcı, Pelin Batu, Feride Çetin ve Rıza Sönmez gibi ünlü isimler yer alıyor.

Çekimleri Diyarbakır’da yapılan film toplam 1saat 34 dakikadan oluşuyor. Dünya prömiyerini Varşova Film Festivali’nde, Türkiye prömiyerini ise Boğaziçi Film Festivali’nde yapan film Altın Portakal Film Festivalinde iki ödülün sahibi oldu. Türkiye ve Avustralya ortak yapımı olan Dram temalı film 18 Kasım 2022‘de vizyondaki yerini alacak.

Kurak Günler ne zaman, Sabırsızlık zamanı ekşi, Sabırsızlık Zamanı festival, Sabırsızlık Zamanı film, Sabırsızlık Zamanı film 2022, Sabırsızlık Zamanı film başrolü, Sabırsızlık Zamanı film bütçe, Sabırsızlık Zamanı film fragman, Sabırsızlık Zamanı film imdb, Sabırsızlık Zamanı film izle, Sabırsızlık Zamanı film konusu, Sabırsızlık Zamanı film ne zaman çıkacak, Sabırsızlık Zamanı film ne zaman vizyona girecek, Sabırsızlık Zamanı film nerede çekildi, Sabırsızlık Zamanı film oyuncuları, Sabırsızlık Zamanı film vizyon tarihi, Sabırsızlık Zamanı film yönetmeni, Sabırsızlık Zamanı film yorumları, Sabırsızlık Zamanı filmi, Sabırsızlık zamanı filmi yorumları, Sabırsızlık zamanı imdb, Sabırsızlık Zamanı Kitap

Sabırsızlık Zamanı Filmi Konusu

Filmi konusu; Diyarbakır’da yoksul bir mahallede yaşayan iki kardeşin yaşadıkları garip olayları konu ediyor. İki kardeş, okulda karşılaştıkları havuz problemlerini çözmek için çabalarken, havuz gerçek hayatlarında da bir takıntı haline gelir. Plastik havuz alabilmek için para biriktiren kardeşler, havuzu aldıkları zaman içine girdiklerinde beklentileri karşılanmaz. Zenginler gerçek havuza girerken kendilerinin neden plastik havuza girdiklerini sorgulamaya başlayan kardeşler, gün geçtikçe hırsa kapılır. Bir plan yapan ikili, lüks bir siteye girmeyi başarır. İki kardeş, ne olursa olsun sitenin havuzuna girmeye kararlıdır ancak onların beklemedikleri bir şey vardır.

Sabırsızlık Zamanı Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda “Leyla ile Mecnun” dizisinde Metin karakterini canlandıran İştar Gökseven ve “Bergen” filminde rol alan Ali Seçkiner Alıcı yer alıyor. Ayrıca filmde iki kardeşi canlandıran Mirza Zarg ve Mirhat Zarg’ın yanı sıra Pelin Batu, Rıza Sönmez, Rıza Arslan, Feride Çetin, Bahoz Damlayıcı, Aydın Orak, Simel Aksünger, Mustafa Çavuş, Yusuf Bekmez, Elena Zarg, Sait Alpaslan, Azra Özateş, Ahmet Bülent Altun, Barış Dündar ve Abdurrahman Sarıkuş gibi isimlerde filmde rol alıyor.

Karakterleri

Mirza Zarg – Mirza

Mirhat Zarg – Mirhat

Pelin Batu – Öğretmen

Iştar Gökseven – Güvenlik

Ali Seçkiner Alici – Baba

Feride Çetin – Anne

Rıza Sönmez

Film Fragmanı

 

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Section