-->
Type Here to Get Search Results !

Sponsor

Müjdemi İsterim Filmi izle (2022)

Müjdemi İsterim filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, 2022, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.“Mutlu Aile Tablosu” ve “Şahane Hayaller” filmlerinin yönetmeni Ömer Faruk Yardımcı‘nın yönetmenliğini üstlendiği 2022 yapımı sinema filmidir. Senaryosunu Olcay Onur Kaya ile Ömer Faruk Yardımcı’nın kaleme aldığı film, bir anda kendilerini bir cinayet davasının ortasında bulan Bulut ve Müjde’nin hikayesini konu alıyor. Filmin başrollerinde Bulut rolünde Ahmet Kural ve Müjde rolünde Ecem Erkek yer alıyor.

Çekimleri İstanbul’da yapılan film toplam 1saat 43 dakikadan oluşuyor. Aksiyon komedisi temalı film 18 Kasım 2022‘de sinemaseverler ile buluşacak.

Müjdemi İsterim Filmi Konusu

Film, bir anda kendilerini bir cinayet davasının içinde bulan Bulut ve Müjde’nin hikayesini konu alıyor. Bulut, Leyla ile olan nişanından bir gün önce Müjde’nin çalıştığı kulübe gittiğinde, eski sevgilisi ile karşılaşır ve hamile olduğunu öğrenir. Genç kadın Bulut’u, Leyla’dan ayrılmazsa, basına her şeyi anlatmakla tehdit eder. Ne yapacağını şaşıran Bulut, çareyi nişanından kaçmakta bulur. Ancak kaçarken davetsiz bir misafirle karşılaşır. Müjde, Bulut’un arabasına saklanmıştır. Çok geçmeden, nişanda bir cinayet işlendiğini duyan ikili, polisin peşlerinde olduğunu öğrenir. Bulut ve Müjde, suçsuz olduklarını ispat etmek için cinayeti kendi imkanları ile çözmeye karar verir.

Müjdemi İsterim Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda “İşler Güçler” ve “Kardeş Payı” gibi yapımların başarılı ismi Ahmet Kural ve “Güldür Güldür Show” adlı eğlence programının Naime’si Ecem Erkek yer alıyor. Ayrıca Bestemsu Özdemir, Mehmet Özgür, Ilker Aksum, Hakan Dinçkol, Lale Basar, Sencan Güleryüz, Selin Işık, Levent Özdilek, Özlem Türay, Hakan Bilgin, Iştar Gökseven, Toprak Sağlam, Bahtiyar Engin, Ulviye Karaca, Tugba Tutug, Fulden Akyürek, Seymen Aydın, Alper Kadayıfçı ve Caner Kadayıfçı gibi isimlerde filmde rol alıyor.

Karakterleri

Ecem Erkek – Müjde

Mehmet Özgür – Kazım

Ahmet Kural – Bulut

Ilker Aksum – Niyazi

Selin Işık – Leyla

Bestemsu Özdemir – Eski Sevgili

Film Fragmanı

ETİKETLER: Müjdemi İsterim Dizisi, Müjdemi İsterim film, Müjdemi İsterim film 2022, Müjdemi İsterim film başrolü, Müjdemi İsterim film bütçe, Müjdemi İsterim film fragman, Müjdemi İsterim film imdb, Müjdemi İsterim film izle, Müjdemi İsterim film konusu, Müjdemi İsterim film ne zaman çıkacak, Müjdemi İsterim film ne zaman vizyona girecek, Müjdemi İsterim film nerede çekildi, Müjdemi İsterim film oyuncuları, Müjdemi İsterim film vizyon tarihi, Müjdemi İsterim film yönetmeni, Müjdemi İsterim film yorumları, Müjdemi İsterim filmi, Müjdemi İsterim Fragman, Müjdemi İsterim Full izle, Müjdemi Isterim IMDb, Müjdemi İsterim kadro, Müjdemi İsterim konusu, Müjdemi İsterim vizyon tarihi
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad

Abone Ol 

Below Post Ad

Ads Section