-->
Type Here to Get Search Results !

Sponsor

The Boys 3.sezon 5.bölüm ne zaman yayınlanır ?

 


The Boys 3.sezon 5.bölüm hakkında

Dizi, 26 Temmuz 2019’da Amazon Prime’da ilk sezonu ile yayınlandı. İlk sezonu 8 bölümden oluşan dizi, beğeni topladı ve kısa sürede 2.sezon onayını almayı başardı. Bilim Kurgu ve Aksiyon türünde olan yapım, IMDbde 368 bin kişi tarafından oylandı ve 8,7’lik puana sahip oldu.

Dizinin kadrosunda Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Dominique McElligott, Jessie T. Usher, Laz Alonso ve Chace Crawford gibi isimler yer alıyor. Garth Ennis’in aynı isimli eserinden uyarlanan Süper kahraman dizisi, Darick Robertson tarafından tasarlandı.

Dizi 3 Haziran 2022’de 3.sezon ilk 4 bölümü ile geri döndü. Dizinin 3.sezon ilk 4 bölümünü izleyen diziseverler The Boys 3.sezon 5.bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusunun yanıtını aramaya başladı.

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde.

The Boys konusu

Dizinin konusu, süper kahramanların güçlerini ve şöhretlerini kötüye kullandığı bir evrende geçiyor. Kendilerini kanunu korumaya adayan ve “The Boys” olarak adlandırılan bir grup insan, yozlaşmış süper kahramanları ortadan kaldırmak için zorlu bir yolculuğa çıkar. Preacher’ın yazarı Garth Ennis ile Derick Robertson’ın kaleme aldığı çizgi romandan uyarlanan dizi, Supernatural’ın yaratıcısı Eric Kripke’nin imzasını taşıyor. Yönetmen koltuğunda ise en son Preacher’da birlikte çalışan Evan Goldberg ile Seth Rogen var.

The Boys oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin kadrosunda Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Dominique McElligott, Jessie T. Usher, Laz Alonso ve Chace Crawford gibi isimler yer alıyor.

Karl Urban – Billy Butcher
Jack Quaid – Hughie Campbell
Antony Starr – Homelander
Erin Moriarty – Annie January
Dominique McElligott – Queen Maeve
Jessie T. Usher – A-Train
Laz Alonso – Mother’s Milk
Chace Crawford – The Deep
Tomer Capon – Frenchie
Karen Fukuhara – The Female
Nathan Mitchell – Black Noir
Elisabeth Shue – Madelyn Stillwell
Aya Cash – Stormfront
Cameron Crovetti – Ryan Butcher

The Boys 3.sezon 5.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 3.sezon 5.bölümü 17 Haziran 2022‘de yayınlanacak.

The Boys 3.sezon 5.bölüm, The Boys 3.sezon 5.bölüm izle, The Boys 3.sezon 5.bölüm ne zaman yayınlanır, The Boys 3.sezon 6.bölüm full izle, The Boys 3.sezon 6.bölüm ne zaman çıkacak, The boys 3.sezon oyuncuları, The Boys 3.sezon yayın tarihi, The Boys 4.sezon onayı aldı mı, The Boys konusu, The Boys season 3 episode 6 release date, The Boys yorumları
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad

Abone Ol 

Below Post Ad

Ads Section