Type Here to Get Search Results !

Ads

Kaçış 2.bölüm Yayın Tarihi ?Disney Plus

 

Kaçış 2.bölüm hakkında

14 Haziran 2022’de Disney Plus Türkiye tarafından yayınlanmaya başlayan Disney Plus Türkiye orijiinal dizisidir. Disney+‘ın Türkiye’deki ilk orijinal dizisi olan yapım, toplam 8 bölümden oluşacak. Dizi, aksiyon ve dram türünde yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın üstlenirken, senaryosunu Ali Doğançay kaleme aldı. Hikayesini ise Engin Akyürek kaleme aldı.

Dizi ilk bölümü ile IMDb‘de 5,3‘lük puana sahip olabildi.

o3 medya ve Same Film tarafından hazırlanan dizi, Disney Plus‘ tarafından haftada bir bölüm olarak yayınlanacak. İlk bölümü izleyen Disney Plus abonelerinin aklındaki soru ise Kaçış 2.bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusunun yanıtı oldu.

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde! Ama gelin önce dizi ile ilgili kısaca bilgi verelim.

Kaçış konusu

Dizinin konusu, savaş fotoğrafçısı Mehmet ve farklı ülkelerden gelen bir grup gazetecinin, araştırma yapmak üzere bir Ezidi köyüne gidişleri ile başlıyor. Dizide sınır ötesine gizlice geçen grubun bir baskın sonucu radikal terör örgütünün eline düşmeleri, sonrasında yaşadıkları dramları, değişimleri ve kaçış hikayeleri heyecan dolu bir dille anlatılıyor. Araştırma ekibinin kurtulmak için vereceği zorlu mücadeleyi anlatırken Orta Doğu’da yaşanan insanlık dramına da farklı bir bakış açısı sunacak.

Disney Plus Kaçış dizisi, Kaçış 2.bölüm disney plus, Kaçış 2.bölüm full izle, Kaçış 2.bölüm izle, Kaçış 2.bölüm ne zaman çıkacak, Kaçış 2.bölüm ne zaman yayınlanacak, Kaçış 2.bölüm yayın tarihi, Kaçış 3.bölüm full izle, Kaçış 3.bölüm izle, kaçış disney konusu, kaçış dizisi fragman, Kaçış dizisi kaç bölüm, Kaçış dizisi Konusu, kaçış dizisi ne zaman başlıyor, Kaçış dizisi Nerede Çekiliyor, Kaçış dizisi oyuncuları, Kaçış filmi
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.