-->
Type Here to Get Search Results !

Sponsor

Haz izle Pleasure izle - Mubi Filmleri

 

Haz izle Pleasure izle - Mubi Filmleri

Film hakkında

1 Şubat 2021’de ilk olarak Sundance Film Festivali’nde gösterime giren, Fransa, İsveç ve Hollanda ortak yapımı filmdir. Toplam 1 saat 49 dakikalık süreden oluşan film dram türünde yer alıyor.

Yönetmenliğini Ninja Thyberg‘in üstlendiği filmin senaryosunu da Ninja Tyberg, Peter Modestij ile birlikte kaleme aldı.

Filmin oyuncu kadrosunda Sofia Kappel, Revika Anne Reustle, Evelyn Claire, Chris Cock, Dana DeArmond, Kendra Spade ve Jason Toler gibi isimler yer alıyor.

Film 17 Haziran’da MUBI Türkiye tarafından Türkiye’de izlenebiliyor.

Film, ABD’nin Los Angeles kentinde çekildi.


haz (Pleasure) cast, Haz (Pleasure) Ekşi, Haz (Pleasure) filmi, Haz (Pleasure) fragmanı, Haz (Pleasure) incelemesi, Haz (Pleasure) izle, Haz (Pleasure) karakterleri, Haz (Pleasure) konusu, Haz (Pleasure) nereden izlenir, Haz (Pleasure) oyuncuları, Haz (Pleasure) yorumları, haz filmi imdb, haz filmi mubi, Haz filmi oyuncuları, haz pleasure

Haz (Pleasure) filmi konusu

Filmin konusu, Bella, ünlü bir yetişkin filmi yıldızı olma hayaliyle İsveç’ten Los Angeles’a gelir. Hırsları sebebiyle tehlikeli sulara açılmaya başlayan Bella sektörün karanlık taraflarıyla yüzleştikçe, hayalleri ile gerçekler arasındaki uçurum giderek açılır.

20 yaşındaki Jessica, İsveç’te yaşayan genç bir kadındır. Yetişkin filmi yıldızı olmak isteyen Jessica, amacına ulaşmak için küçük kasabasından ayrılarak Los Angeles’a gider. Ancak hedefine giden yol, Jessica’nın sandığından daha karmaşıktır.

Haz (Pleasure) filmi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Sofia Kappel, Revika Anne Reustle, Evelyn Claire, Chris Cock, Dana DeArmond, Kendra Spade ve Jason Toler gibi isimler yer alıyor.

Sofia Kappel – Bella Cherry / Linnéa
Revika Anne Reustle – Joy
Evelyn Claire – Ava Rhoades
Chris Cock – Bear
Dana DeArmond – Ashley
Kendra Spade – Kimberly
Jason Toler – Mike
John Strong – Brian
Lance Hart – Ceasar

Film yorumlarıNinja Thyberg imzalı Haz, ilk oyunculuk denemesinde yıldızı parlayan Sofia Kappel’in etkileyici performansıyla güçleniyor. Yetişkin film sektöründe öznelik, hırs ve rıza kavramlarını cesur bir şekilde irdelerken, seks işçiliğine dair köhne fikirleri de yıkmaya çalışan tavizsiz ve gerçekçi bir çıkış filmi.

  • MUBI

peşpeşe izlediğim yüksek bütçeli boktan filmlerin ardından bu belgeselimsi film bile gerçek filme daha çok benziyordu. hollywood’da akıl tutulması falan oldu heralde. 2-3 yıldır izlenecek doğru düzgün film çıkmıyor. geçen hafta yayınladan dizi ve filmlere ödül veren 2022 screen actors guild awards töreninde bütün ödülleri squid game isimli sıçmık aldı.

ninja isimli yönetmen ablamız bütün oyuncu kadrosunun amatör olduğu ilk uzun metrajında harika bi iş başarmış.

soundtrack efsane. cameo olarak görünen herkes tanıdığımız sektör emekçisi.

  • kcb / Ekşi Sözlük

2020 yılında hem cannes hem sundance film festalvallerinde özel gösterim yapmış ninja thyberg filmi. film aslında ninja thyberg’in 2013 yılında yaptığı aynı isimli kısa filmin uzun metraj versiyonu.

filmin ilk haberleri düştüğünde pek çok insan bu filmin yetişkin film endüstrisinin iğrençliğini gösteren bir film olacağını sanırken sektörün ne kadar profesyonel olduğunu görünce şaşırması en tuhaf bulduğum şeylerden biriydi.

filmde oynayan insanların gerçekten yetişkin film sektöründe yer alan insanlar olması bir yana sofia kappe muazzam bir oyunculuk sergilemiş.

Haz (Pleasure) cast, Haz (Pleasure) Ekşi, Haz (Pleasure) filmi, Haz (Pleasure) fragmanı, Haz (Pleasure) incelemesi, Haz (Pleasure) izle, Haz (Pleasure) karakterleri, Haz (Pleasure) konusu, Haz (Pleasure) nereden izlenir, Haz (Pleasure) oyuncuları, Haz (Pleasure) yorumları, haz filmi imdb, haz filmi mubi, Haz filmi oyuncuları, haz pleasure
Tags

Yorum Gönder

1 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad

Abone Ol 

Below Post Ad

Ads Section